Studnie wodomierzowe – Szamba Betonowe Eurobet

Komory wodomierzowe Eurobet to najlepsze zabezpieczenie.

Zbiorniki EUROBET gwarantują pełne bezpieczeństwo sanitarne i ekologiczne.
Na bazie dostarczanych przez nas szamb powstają m.in. oczyszczalnie biologiczne.

Betonowe studzienki wodomierza

Studnie wodomierza służą do ochrony przed działaniem zewnętrznych czynników atmosferycznych wodomierzy zainstalowanych na zewnątrz budynków.
Nasz doskonały proces produkcyjny, zastosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych sprawia iż nasza betonowa komora wodomierza cieszy się popularnością oraz uznaniem naszych klientów.

Oferujemy dwa rodzaje studzienek: krótką oraz długą.

Nasze zbiorniki wykonane są z najlepszej jakości betonu oraz wzmocnionej stali. Stosujemy podwójne zabezpieczenie przed przeciekaniem szamba, specjalnie opracowaną przez nasz zespół techniczny masą uszczelniającą.

Wymiary betonowych studni wodomierza
Pojemność
Wymiary z płytą górną
Krótka – 7,5 m³240 x 200 x 205
Długa – 8,5 m³320 x 170 x 200
To co nas wyróżnia

Jeżeli przekonaliśmy Państwa do zakupu szamba w naszej firmie, jeżeli chcecie by wasz zbiornik służył bezawaryjnie przez długie lata zapraszamy do kontaktu z nami podczas, którego nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania na temat montażu, użytkowania, doboru odpowiedniej wielkości szamba oraz przedstawią zalety i rozwiązania technologiczne stawiające naszą firmę wyżej niż konkurencja.

Doskonałej jakości betonBeton klasy min. B20-B40
Solidne wzmocnienieWzmocniona stal zbrojeniowa
Podwójne wibrowanie100% szczelność
Długi czas leżakowaniaBardzo dobra wytrzymałość zbiornika
Podwójne zabezpieczenieMasa asfaltowo-kauczukowa 
Popularne pytania

Przy transporcie indywidualnym transport możliwy jest już w dniu zamówienia !

Jeżeli wybierzecie Państwo transport łączony, dostawa gwarantowana jest w ciągu 2-3 dni roboczych, chociaż często zdarza się tak iż jest on możliwy drugiego dnia od złożenia zamówienia.

Terminy dostawy planowane są przez nasz dział logistyki dlatego zawsze prosimy o kontakt telefoniczny.

Bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na utrzymanie 5-letniej gwarancji na nasze wyroby jest odpowiedni montaż,
który zapobiega uszkodzeniu zbiorników podczas ich eksploatacji.

W tym celu należy:

– tego samego dnia co montaż szamba lub ewentualnie dzień wcześniej wykonać wykop o 0,5 m większy pod względem długości, szerokości oraz wysokości zbiornika od wymiaru podanego na naszej stronie internetowej lub w karcie katalogowej produktu,

– wyrównać i wypoziomować dno wykopu oraz w zależności od rodzaju montowanego zbiornika podsypać żwirem lub piaskiem na wysokość 10 cm,

– przygotować odpowiedniej szerokości swobodny dojazd do wykopu dla samochodu ze zbiornikiem,od strony dojazdu do wykopu usunąć ziemię w celu swobodnego opuszczenia oraz montażu szamba betonowego,

– przygotować dostęp do elektryczności celem podłączenia mieszadła do kleju, którym będzie montowana płyta zbiornika oraz kominek betonowy,

– wskazane jest aby zasypanie zbiornika nastąpiło następnego dnia po montażu co związane jest z czasem wiązania kleju montażowego użytego do montażu płyty i kominka.

Oferujemy transport na terenie całego kraju, jesteśmy w tych samych miejscach nieraz 2-3 razy w tygodniu w zależności od zleceń transportowych.

Nasza firma oferuje dwa rodzaje transportu:

transport indywidualny – wykonywany jest wtedy kiedy klient chce otrzymać szambo betonowe jeszcze tego samego dnia lub najpóźniej na dzień następny. Jest to nieco droższa forma transportu z uwagi na fakt iż transport kierowany jest indywidualnie tylko do Państwa i nie mamy możliwości dołączenia do niego innego zlecenia transportowego.
transport łączony – opcja tej usługi transportowej polega na połączeniu co najmniej dwóch zleceń transportowych, a dokładnym rozplanowaniem transportu zajmuje się nasz dział logistyki. Cena transportu łączonego jest wiele niższa niż transportu indywidualnego.

Cena transportu ustalana jest podczas rozmowy telefonicznej z naszym Biurem Handlowym.

Karta katalogowa to inaczej mówiąc schemat techniczny w którym podane są szczegółowe wymiary produktu, uwzględniające dokładne rozmieszczenie poszczególnych elementów, kartę taką udostępnia bardzo mało producentów.

Kontaktując się z naszym Biurem Handlowym karta taka zostaje przesłana Państwu na adres e-mail.

Wszystkie zbiorniki firmy SANbet posiadają:

– Aprobatę Techniczną ITB
– Atest Państwowego Zakładu Higieny
– Deklarację Zgodności

Przejście szczelne to połączenie, zbiornika z siecią kanalizacyjną za pomocą opaski uciskowej.
Rozwiązanie takie pozwala zaoszczędzić głównie czas i pieniądze ponieważ cały proces podłączenia zbiornika może odbyć się bez udziału hydraulika.

Gwarantowana najwyższa jakość wyrobów

Gwarantujemy najniższą cenę szamb betonowych na rynku

Jesteśmy dużą firmą działającą na terenie całego kraju zajmującą się budową nowoczesnych i ekologicznych zbiorników betonowych.
Nasze wyroby stosowane są jako szamba betonowe, zbiorniki na ścieki, zbiorniki na deszczówkę oraz jako zbiorniki na gnojówkę i gnojowicę.

Jakość

Polityka jakości

Montaż

Darmowy montaż

Certfikaty

Dokumentacja

Kontakt

Kontakt z BOK

Call Now Button